08.08.2021
08.08.2021
1.09.2021

Górażdże , Concept Plus Cena : Proszę o kontakt 504581042 Kliknij, aby wyświetlić numer telefonu

Pracownik (k/m) – mycie skrzynek pod ciśnieniem

Zakres obowiązków:

  • Utrzymanie higieny w wylęgarni, mycie skrzynek

  • Sortowanie, przekładanie jaj

  • Ewentualna kontrola stanu zdrowia kurcząt

Oferujemy:

  • Terminowo wypłacane wynagrodzenie w wysokości 10,15 € brutto/h + dodatki zgodnie z taryfikatorem iGZ

  • Przyjazny system zaliczek

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na warunkach niemieckich

  • Zorganizowane, komfortowe zakwaterowanie (pokoje max. 2-osobowe) odpłatne ok. 59 € za tydzień

  • Wsparcie polskiego koordynatora

  • Możliwość zatrudnienia bezpośrednio przez zakład

Wymagania:

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Wytrzymałość fizyczna

  • Prawo jazdy kat. B oraz własny samochód - wymóg konieczny

  • Znajomość języka niemieckiego niewymagana, ale mile widziana

Numer ogłoszenia : 8557
Liczba odsłon: 158, dzisiaj0